Informacje


e-skierowania

Od 8 stycznia 2021 r. skierowania wystawiane są w postaci elektronicznej

E-skierowanie umożliwia pełną, elektroniczną obsługę procesu skierowania na leczona – momentu wystawienia skierowania do momentu realizacji.                  

E -skierowania można sprawdzić na Internetowym Koncie Pacjenta .

Czytaj więcej...

Komunikat dla Pacjentów

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacja epidemiologiczną oraz wystepującymi zachorowaniami na COVID-19 wśród naszgo personelu, niestety pracujemy w zmniejszonym składzie wskutek czemu czas obsługi oraz okres oczekiwania na konusultację lekarską, recepty i badania diagnostyczne może ulec wydłużeniu.

Czytaj więcej...

Zlecenia na wyroby medyczne

Co to są wyroby medyczne

Wyroby medyczne to np.: protezy, aparaty i ortezy ortopedyczne, wózki inwalidzkie, laski, kule, balkoniki, obuwie ortopedyczne, zestawy infuzyjne do osobistych pomp insulinowych, pieluchomajtki, cewniki, sprzęt stomijny.

Czytaj więcej...

e-recepta

E-recepta to elektroniczny dokument, który zastępuje tradycyjną, papierową receptę.

E-receptę zrealizujesz na podstawie czterocyfrowego kodu, który otrzymasz   e-mailem lub SMS-em, w zależności od tego, jak skonfigurujesz swoje Konto Pacjenta. Możesz też dostać wydruk informacyjny

Czytaj więcej...

Pracownia RTG już czynna - informacje

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wymiana aparatu RTG została dofinansowana w ramach projektu "Organizacja opieki koordynowanej poprzez nawiązanie współpracy z innymi placówkami medycznymi oraz zakup sprzętu medycznego przez NZOZ Przychodnia Nowy Dwór Sp. z o.o.", w związku z czym badania komercyjne (płatne) nie będą realizowane do odwołania.