Informacje

Komunikat dla Pacjentów

KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW PRZYCHODNI NZOZ NOWYDWÓR W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19

 

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacja epidemiologiczną oraz wystepującymi zachorowaniami na COVID-19 wśród naszgo personelu, niestety pracujemy w zmniejszonym składzie wskutek czemu czas obsługi oraz okres oczekiwania na konusultację lekarską, recepty i badania diagnostyczne może ulec wydłużeniu.


ORGANIZACJA PRACY PRZYCHODNI W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-10

1. ZAPOTRZEBOWANIE NA RECEPTY - można zgłaszać drogą mailową poprzez specjalnie przygotowany formularz TUTAJ lub bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. TELEPORADY W POSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ - zostają utrzymane konsultacje telefoniczne (e-recepty, e-zwolnienia). Lekarz na podstawie wywiadu telefonicznego podejmie decyzję czy i kiedzy Pacjent ma się zgłosic do przychodni.

3. SZCZEPIENIA OCHRONNE DZIECI - odbywają się po wcześniejszej rejestracji, w wzynaczonym dniu i godzinie dziecko przychodzi wyłącznie z jednym opiekunem; na terenie przychodni konieczne jest stosowanie maseczki ochronnnej zakrywającej usta i nos; każdorazowo należy stosować sie do poleceńpersonelu. Do poradni dzieci zdrowych obowiązuje wejście-B

4. PORADNIE SPECJALISTYCZNE - Pacjent zgłasza się do przychodni nei wcześniej niż 5 minut przed wyznaczoną godzią wizyty; Pacjent zobowiazany jest do: założenia maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos, wykonania dezyinfekcji rąk, wypełninia ankiedy epidemiologicznej, poddania się badaniu temperatury ciała. Ewentualne osoby towarzyszące proszone są na oczekiwanie na zewnątrz placówki.

5. PRACOWNIA RTG oraz DIAGNOSTYKA LABOLATORYJNA - ze względu na sytuację epidemiologiczną świadczenia udzielan są w pełnym reżimie sanitarnym w ograniczonym czasie pracy.

 

Czytaj więcej...


Pracownia RTG już czynna - informacje

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wymiana aparatu RTG została dofinansowana w ramach projektu "Organizacja opieki koordynowanej poprzez nawiązanie współpracy z innymi placówkami medycznymi oraz zakup sprzętu medycznego przez NZOZ Przychodnia Nowy Dwór Sp. z o.o.", w związku z czym badania komercyjne (płatne) nie będą realizowane do odwołania.